Terapia Shiatsu
Tai Chi Chuan
Zabiegi Reiki
Inne terapie
Kursy, zajęcia stałe
Akademia IDAO
Artykuły
Galeria zdjęć
Polecani terapeuci
Linki
Kontakt
 
 
 
Polecani terapeuci
 
Polecane zabiegi, sesje, konsultacje:
 
Konsultacje dietetyczno-uzdrawiające
(w/g Tradycyjne Medycyny Chińskiej, wzbogacone ziołolecznictwem i suplementacją)

Dietetyka chińska zwraca szczególną uwagę na zrozumieniu potrzeb własnego organizmu, odpowiednie dopasowanie menu oraz jego konsekwentne stosowanie. Dzięki nastawieniu na biowitalność pożywienia i na usunięciu z diety elementów, które nam szkodzą - otrzymujemy kompletne, pełnowartościowe i smaczne menu, którym możemy się wzmacniać, uzdrawiać, harmonizować i zwiększać swój potencjał energetyczny.
Ważne! Czasami, aby terapia była skuteczna, należy wprowadzić zmiany w życiu, dotyczące innych aspektów niż dieta (od suplementacji, po sprawy dotyczące snu, "higieny" życia, "higieny" mentalnej itp elementów).


Izabela Paletko
tel. 796 871 888
Masaż Misami

Masaż misami nepalskimi to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju. Intensywna fala dźwiękowa wydobywana poprzez uderzenie w misę, głęboko penetruje organizm i pole energetyczne człowieka.
W trakcie sesji komórki organizmu i cała struktura ciała poddawane są szczególnej wibracji, uwalniając nagromadzone napięcia, stres i niezwykle głęboko relaksując.
Po zabiegu organizm wraca do naturalnego stanu homeostazy, czyli specyficznego dla siebie stanu uporządkowania i harmonii, co sprzyja samouzdrawianiu.

Izabela Paletko

tel. 796 871 888
Łagodna Bioenergetyka (zabiegi i terapia)

Metodę tę stworzyła Eva Reich, córka Wilhelma Reicha (naukowca zaangażowane w wiele projektów, m.in. odkrywcę i propagatora energii Orgonu).
Metoda ta pozwala odzyskać siły witalne, rozpoznać i przekształcić nieświadome systemy obronne i blokady, przepracować traumy, żałobę, trudne doświadczenia życiowe oraz zaburzenia rozwoju nawet z najwcześniejszych okresów życia. Jest wspaniałym sposobem na terapię dla dzieci i dorosłych pomagając w eliminacji dysfunkcji związanych z niepełnosprawnością, depresją, traumą, nerwicami i innymi chorobami).
Czym jest Łagodna Bioenergetyka? Jest to wiele technik terapeutycznych - od rozmowy, ustalenia mechanizmów mających negatywny wpływ na życia, poprzez delikatny Masaż Motyla, Balans Energetycznym, aż po odtworzenie bodźców i zapisów z okresu prenatalnego.
Łagodna Bioenergetyka to niezwykle głęboka, a zarazem skuteczna metoda pracy z energią, umysłem, emocjami, historią życia. Może przynieść głębokie przeobrażenia na każdym z tych poziomów - wymaga jednak gotowości na pełną otwartość i woli do spenetrowania trudnych obszarów własnej podświadomości. Terapeuta jest tu osoba wspierającą i towarzyszącą w tym procesie.

Zabieg Balansu skróconego trwa od 1,5-2 godzin. Balans pełny - 2-3 godzin. Jest to głębokie, silne narzędzie do pracy wewnętrznej i regulujące stan energii w całym organizmie. Sięga głęboko do ukrytych nierzadko tematów i traum, pomagając w ich uwolnieniu i przetransformowaniu.
Zabieg ten wymaga wstępnego przygotowania 1 lub 2 sesjami poprzedzającymi.

Izabela Paletko

tel. 796 871 888
Technika Bowena

Technika ta polega na delikatnym przemieszczaniu tkanek w określonych punktach ciała. Ruchy te wysyłają sygnały do wnętrza organizmu, przywołując stan naturalnie zrelaksowanej tkanki (który jest zapisany głęboko w pamięci naszych komórek - należy go tylko przywołać).
Pomiędzy kolejnymi partiami ruchów robi się krótkie przerwy, aby organizm miał możliwość zainicjować proces samoleczenia. Technika Bowena jest wskazana DLA KAŻDEGO. Może wspomóc uzdrawianie w prawie każdym przypadku, a u osób zdrowych - przywołać stan relaksu, odprężenia ciała i umysłu.
W moim osobistym odczuciu jest ona niczym gra na instrumencie - porusza pewnymi obszarami w ciele, niczym strunami, powodując poprzez wibracje poruszenia energii.


Izabela Paletko
Sesje Theta Healing

Marek Malina
tel. 512 950 151
e-mail: thealing.marek@gmail.com

 
 
©Terapia-Wschodu.pl
Created by
HARMONICA

Kontakt:  885 697 332 
        
terapia-wschodu@wp.pl